Zpět na úvodní stránku Nyní také dálkově ! Nejlepší literární portál
 Tvůrčí psaní > počet návštěvníků  © Abeceda 

OBSAH

Jediná učebnice pro začínající spisovatele, novináře, češtináře a další adepty profesí, ve kterých musíte tvořivě pracovat se slovem, na českém trhu! Prohlédněte si ukázkovu kapitolu.

ukázková kapitola

Moderní způsob výuky slohu, českého jazyka a literatury.

Učebnici tvoří 16 lekcí a 16 úkolů: Beletrie, Poezie, Lyrika, Epika, Volný verš, Scénář, Dramatizace, Povídka, Experimentální poezie, Prozaické žánry, Komiks, Humor, Nonsens, Nakladatelství a časopisy, Literatura a Internet, Kde a jak publikovat atd.

ELEKTRONICKÁ UČEBNICE
TVŮRČÍHO PSANÍ

Učebnice tvůrčího psaní je zaměřena na literární tvorbu, která bývá ve školách často opomíjena. Nebudeme se zabývat konkrétními spisovateli a jejich osudy ani nebudeme vědecky analyzovat jejich díla. Tuto práci rádi přenecháme literárním vědcům. Naší doménou bude psaní, psaní a zase psaní. Protože stejně jako nelze vyrobit stůl nebo židli pouhým rozjímáním nad jejich strukturou, nelze se stát spisovatelem pouhým čtením beletrie. Musíme si prakticky vyzkoušet základní postupy spisovatelské práce. Trocha teorie, kterou si při tom osvojíme, nám pomůže více proniknout do tajů psaní. Nebude tedy cílem, ale spíše prostředkem.

Komu je učebnice určena?

Učebnici jistě ocení všichni učitelé češtiny i žáci základních, středních a vysokých škol. A rovněž všichni starší zájemci, které baví psát a chtějí se v této činnosti zdokonalit.

Objednávky a další informace:

Objednávky přijímáme na e-mailu: eucebnice@volny.cz, fakturu vám pošleme obratem. Naše fakturační údaje:

Abeceda, o.s.
Víta Nejedlého 2877, 434 01 Most

Objednané zboží obdržíte, jakmile si ověříme, že platba dorazila na náš účet. Zaplatit můžete i prostřednictvím poštovní poukázky typu C nebo A.UKÁZKOVÉ KAPITOLY

Elektronická učebnice tvůrčího psaní:
 • Hra se slovy

  AKTUÁLNÍ CENÍK ZBOŽÍ

  Elektronická učebnice
  literatury

 • školní a učitelská multilicence: 3.000/rok
 • školní, učitelská a žákovská superlicence: 20.000
  Elektronická učebnice
  tvůrčího psaní

 • studijní licence: 550 korun
 • školní a učitelská multilicence: 1.550
 • školní, učitelská a žákovská superlicence: 5.500
  Popis typů licencí